پس از تأسيس شركت كشتيران در سال ۱۹۸۰،‌ اين شركت درجهت ايجاد گروهي پايدار و موفق درآينده همت گمارد.شركت كشتيران در زمينه فعاليت ماشين آلات متحرك، بعنوان يكي از با تجربه ترين شركتها در زمينه طراحي ، نصب و كوپله ديزل ژنراتور و سيستمهاي پشتيباني در قدرتهاي ۵/۰ الي ۱۳۰۰ كاوا با ظرفيت سالانه بيش از ۱۰۰۰ دستگاه ميباشد .
دفتر مركزي شركت در تهران با كادري با تجربه شامل طراحان ، مهندسين الكترونيك و مكانيك بوده كه اين اطمينان را در زمينه انتخاب ديزل ژنراتور متناسب با درخواست مشتري با استاندارد اجرايي بالا و سيستم كيفيت ISO 9001 ميدهد كه قابل استفاده در كليه اماكن ميباشد.
گروه طراحي اين قابليت را داراست كه ديزل ژنراتورهایي در قدرتهاي مختلف به همراه سيستمهاي كنترل از كليد استارت تا سيستم اتوماتيك عيب يابي توان موتور و ديزل ژنراتورهاي سنكرون و پارالل اتوماتيك را عرضه ميكند. شركت كشتيران با دارا بودن كارگاه اختصاصي و تخصصي و پرسنلي مجرب قادر به كوپله و نصب ديزل ژنراتور بوده است.
همچنين مجموعه اي كامل از تجهيزات و قطعات يدكي نيز موجود ميباشد. هدف اصلي ما در شركت كشتيران ، همكاري و ارائه خدمات مطلوب براي جلب رضایت مشتري بوده است.
پشتيباني و خدمات پس از فروش ، قسمت اصلي و هدف مهم ما ميباشد. شركت كشتيران با ارائه خدمات پس فروش ، اهميت اين موضوع را خاطر نشان مي كند .
همچنين ما افتخار مي كنيم كه عرضه كننده انواع موتورآلات صنعتي همچون ولوو ،كامينز، پركينز و ژنراتور هايي همچون استامفورد انگلستان ، مكالته ايتاليا و لوري سامر فرانسه و ديزل ژنراتور كوپله Cmmins Power , Westac , F.G. Wilson , Aksa ميباشيم . ضمنا” ما مفتخريم كه خود را بعنوان نماينده انحصاری شرکت هوتان در ايران و خاور ميانه معرفي كنيم .
كارخانه هوتان پس از تأسيس در سال ۱۹۸۲ با انجام فعاليتهاي اصولي در زمينه فروش و خدمات و كوپله و نصب ديزل ژنراتور و موتورآلات كشاورزي و تجهيزات صنعتي و دريائي تاكنون به فعاليت خود ادامه داده است . كليه محصولات و خدمات شركت كشتيران داراي استاندارد و خدمات پس از فروش مطمئن ميباشد . افتخار ما قدم برداشتن در راستاي پيشرفت و آباداني كشور پر افتخارمان ايران ميباشد.

با تشكر
مدیر عامل
داود تكلو

فهرست